II Targi Obsługi Serwisowej Pojazdów i Techniki Warsztatowej MeCaTech 2013 WrocławZa nami Targi Obsługi Serwisowej Pojazdów i Techniki Warsztatowej MeCaTech, które w dniach 14-15 września po raz drugi odbyły się w Hali Orbita we Wrocławiu.

Mimo niesprzyjającej pogody Halę Orbita odwiedzili liczni przedstawiciele branży. Wśród nich znaleźli się: właściciele oraz pracownicy warsztatów samochodowych, wulkanizacyjnych, blacharskich, lakierniczych, stacji kontroli pojazdów. Nie zabrakło również producentów i dealerów, czy też osób, które myślą o założeniu własnej działalności. Na stoiskach wystawców można było zapoznać się z licznymi nowościami oraz zasięgnąć praktycznych porad. Podczas targów oferowane były również produkty w promocyjnych, atrakcyjnych cenach.

Na targach odbywały się II Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2013, którym towarzyszyły odpowiednie ciekawostki :) Między innymi: seminaria Learn shops, klika zabawa, firma PZU przywiozła symulator dachowania, itp.

Z całą pewnością II edycję targów MeCaTech trzeba uznać za udaną. Te dwa wrześniowe dni były okazją do nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych oraz sposobem na spędzenie czasu w gronie znajomych z branży.

Kilka wybranych zdjęć:

CARGO
WoodAuto
Auto Starter
Prestolite
Leece Neville
Iskra -> Letrika
Letrika -> Iskra
Ika - GeBe
Mobiletron
Saprisa
Valeo
Bosch
Ghibaudi
Wilson
NTN
Koyo
WAI
Delco Remy
Magneti Marelli
MITSUBISHI
Zen
ZM
ERA
HUCO
Woodward
MAHLE
Kissling
INA FAQ
DENSO
Dixie
AMATEK
Carbotech
Magneton
DOOSAN
Hitachi
Niermann