Motor Show - Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM 2016 Polska, Poznań. Artykuł + Fotorelacja.Motor Show - największe targi motoryzacyjne w Polsce!

Cztery targowe dni, wypełnione nowościami branżowymi, niezliczoną ilością wykładów, pokazów i zawodów - tak prezentowały się tegoroczne targi TTM.

''133,1 tys. osób odwiedziło teren Targów Poznańskich w dniach 31 marca – 3 kwietnia. To aktualny rekord frekwencji na imprezie motoryzacyjnej w Polsce.'' (źródło motofaktor.pl)

Więcej o targach:

Między 31 marca a 3 kwietnia kilkakrotnie traciłem głos i to nie z przepicia ;) ruch na naszym stoisku był bez przerwy co świadczy o kliku rzeczach.

Po pierwsze o zainteresowaniu naszymi produktami, firmą i ciekawym stoiskiem a po drugie o tym że faktycznie na targach pojawiło się bardzo dużo ludzi.

Szanowni Państwo,

Bardzo miło nam było gościć wszystkich Państwa u nas na stoisku.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska na Targach Techniki Motoryzacyjnej. Bardzo Dziękujemy za rozmowę, poświęcony nam czas i zainteresowanie ofertą naszej firmy.

Państwa sugestie pomogą nam w rozwoju oferty i przyczynią się do jeszcze bardziej precyzyjnego spełniania Państwa oczekiwań.

Zespół firmy Osiński.Dla naszych gości i wszystkich zainteresowanych tematem alternatorów i rozruszników czekały prezenty od nas oraz od naszych Partnerów handlowych takie jak :

- bardzo ciężkie ;) papierowe katalogi, broszury informacyjne o nowych produktach, długopisy, czapki, naklejki, wizytowniki, pendrive, latarki ledowe, kubki firmowe, plakaty z wtyczkami, skoroszyty na biurko itp. Itd. (było tego bardzo dużo)

Jeden z naszych Partnerów, firma DACTEM Developpement, producent najnowocześniejszych stołów probierczych do testowania alternatorów i rozruszników był obecny jako współwystawca na naszym stoisku i prezentował 3 najnowsze stoły (TOPAZ, EMEROD, OPAL). Była to również Premiera ich najnowszego stołu OPAL 2016, nie prezentowanego jeszcze nigdzie indziej na targach w świecie.

Bardzo dziękujemy Dla Firmy SAPRISA za materiały dla naszych klientów.

Bardzo dziękujemy Dla Firmy IKA - GEBE za materiały dla naszych klientów.

Bardzo dziękujemy Dla Firmy WoodAuto za materiały dla naszych klientów.

Bardzo dziękujemy Dla Firmy ISKRA - LETRIKA - MAHLE za materiały dla naszych klientów.

Bardzo dziękujemy Dla Firmy PRESTOLITE za materiały dla naszych klientów.

Bardzo dziękujemy Dla Firmy CARGO za materiały dla naszych klientów.

Niestety nie mamy zdjęcia z materiałami jakie posiadaliśmy z firmy CARGO jednak było ich najwięcej :)

Również bardzo dziękujemy dla naszego Partnera Firmy DACTEM za owocną współpracę podczas targów oraz liczymy na jeszcze lepszą współpracę w przyszłości.

Jesteśmy oficjalnym Partnerem handlowym na terenie Polski z Firmą Dactem.

Podczas tych kilku dni odwiedzili nas klienci, nauczyciele, partnerzy handlowi, przedstawicie handlowi największych producentów i dystrybutorów na rynku Polskim oraz Europejskim i Światowym.

1 kwietnia na terenie targów odbyła się impreza zwana VIP night gdzie głównym gościem był Krzysztof Hołowczyc. Impreza dydykowana dla wystawców i ich gości, podczas której odbyła się prezentacja kilku luksusowych samochodów. Podczas imprezy była możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagród, wystarczyło wrzucić wizytówkę podczas wejścia do szklanej kuli. Nie chwaląc się : właściciel naszej firmy Stanisław Osiński wygrał luksusowy zegarek firmy Maurice Lacroix ufundowany przez firmę YES.

Bardzo miło mi przedstawić Państwu bardzo sympatycznych właścicieli firmy Serwis Ford Fach z Szczecina, którzy podczas targów nabyli jeden z najnowocześniejszych stołów probierczych do testowania alternatorów i rozruszników od naszego Partnera firmy DACTEM. Myślę że aktualnie w szczecinie i sporej okolicy nikt nie może się pochwalić takim urządzeniem, więc z całym przekonaniem polecam to wykorzystać i korzystać z ich usług :)

Nie będę pisał o wszystkich których było można odwiedzić na targach ;) z wiadomych powodów ;) jednak naprawdę to co zasługuje na pochwałę to czysta i zdrowa konkurencja.

Pomimo tego że w Polsce wszyscy się doskonale znamy, kluczowych graczy w naszej specjalizacji jest tylko kliku to super sprawą jest to że potrafimy bez problemy podejść do 'konkurencji' z klientem i go przekazać. Możemy bez problemy usiąść i w miłej atmosferze dyskutować na wszystkie tematy.

Z tego miejsca pozdrawiam serdecznie Ramona Hoekmana z firmy WAI i całą Polską załogę, Roberta Wilicha i całą jego załogę. Udział w targach w waszym towarzystwie to czysta przyjemność.

Do następnego chłopaki ;p

Poniżej coś dla oka i dla duszy ;)

CARGO
WoodAuto
Auto Starter
Prestolite
Leece Neville
Iskra -> Letrika
Letrika -> Iskra
Ika - GeBe
Mobiletron
Saprisa
Valeo
Bosch
Ghibaudi
Wilson
NTN
Koyo
WAI
Delco Remy
Magneti Marelli
MITSUBISHI
Zen
ZM
ERA
HUCO
Woodward
MAHLE
Kissling
INA FAQ
DENSO
Dixie
AMATEK
Carbotech
Magneton
DOOSAN
Hitachi
Niermann